مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری : 09156948002

خانه / اخبار روز / دختر زیبا با دامن کوتاه در عربستان

دختر زیبا با دامن کوتاه در عربستان

دختر زیبا با دامن کوتاه در عربستان

این زن جوان ویدیوی خود را در شرایطی منتشر کرده است که بر اساس عرف جاری درعربستان، زنان این کشور ملزم هستند لباسهای بلند بپوشند. بیشتر زنان عربستان حتی با روبند در انظار عمومی ظاهر میشوند. بر اساس این گزارش رسانه های دولتی عربستان میگویند مقامات این کشور به دنبال دستگیری این زن جوان هستند. ویدیوی این زن جوان اول در “اسنپ چت” او منتشر شد و سپس در توییتر و دیگر شبکه های مجازی عربستان بازنشر شده است.

.

 

تابو شکنی در کشور عربستان که سخت ترین قوانین را علیه زنان وضع کرده است همچنان ادامه دارد، از رانندگی زنان در خیابان گرفته تا حالا که حجاب و لباس کنار می زنند. فضای شبکه های مجازی درعریستان سعودی متاثر از انتشار یک ویدویوی هنجارشکنانه از جانب یک زن جوان عربستانی شده است. سایت شبکه خبری “سی بی اس” آمریکا نوشت: اخیرا انتشار ویدیویی از یک زن جوان عربستانی در حال راه رفتن با دامن کوتاه در یک منطقه روستایی محافظه کاردر شمال شهر ریاض بحث برانگیز شده است

در حال راه رفتن در یکی از روستاها

 

این زن عربستانی در حال پیاده روی در یک محوطه تاریخی در روستای” اوشیقر” در شمال ریاض است که قبایل سنتی و محافظه کار در آنجا ساکن هستند. بحث های فضای مجازی عربستان درباره ویدیوی این زن جوان دو قطبی شده است، گروهی بر ضرورت دستگیری و مجازات این زن به خاطر شکستن قوانین و عرف جامعه عربستان هستند و بعضی دیگر بر ضرورت احترام گذاشتن به آزادی انتخاب پوشش تاکید میکنند.

انتشار این عکس و فیلم ها می تواند خشم آل سعود را برانگیزد

 

روزنامه عکاظ عربستان از فشار مقامات محلی اوشیقر به فرماندار و پلیس امنیت اخلاقی برای بازداشت این زن خبر داده است. بنا بر این گزارش مقامات محلی خواستار این هستند که این زن جوان به خاطر” نقض ارزش های دینی و آداب و عرف عمومی جامعه” دستگیر و محاکمه شود.وب سایت روزنامه المدینه عربستان نیز گزارش داده این زن جوان، یک مدل خود خوانده به نام ” خلود مدل” بوده و این ویدئو را به احتمال زیاد به همین خاطر منتشر کرده است.

خلود مدل زن عربستانی با دامن کوتاه جنجال به پا کرده است

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *